بهبود راندمان تبلیغات کلیکی و کنترل کیفیت کامنت‌ها

در گذشته سرویس پردازش متن و تحلیل احساسات، کامنتوم را معرفی کرده بودیم. برای آشنایی با کامنتوم می‌توانید به این پست و این پست نگاهی بندازین.

در اینجا چند قابلیت جدید استک رکامندر رو معرفی می‌کنیم. سرویسی که به آژانس‌های تبلیغات آنلاین کمک می‌کنه از میزان انطباق محتوا و بنر‌ها اطمینان حاصل کنن. قصد نداریم به مارکت پر تلاطم تبلیغات آنلاین وارد بشیم. ولی بسیار علاقمندیم به آژانس‌های آنلاین کمک کنیم تجربه بهتری به کابران‌ هدیه کنند. دوست داریم کابران فارسی زبان همواره بنر‌هایی مرتبط با محتوا و متناسب با سلیقه‌شون رو در حاشیه پست‌ها مشاهده کنند. اسم این سرویس مکمل رو گذاشتیم AdAPI تا برای اهالی مارکتینگ و AdTech آشنا هدف سرویس رو تداعی کنه. هنوز سایت نداره. در واقع AdAPI یک پکیج از خدمات recommender.ir است که با هدف بهره‌گیری از تخصص و تجربه تیم ما در حوزه هوش‌مصنوعی و بیگ‌دیتا برای خدمت دهی به آژانس‌های مارکتینگ آماده شده. کمک می‌کنیم میزان انطباق بنر و پست افزایش پیدا کنه.

AdAPI هم مثل کامنتوم و دیگر خدمات استک recommender.ir بلادرنگ (real-time) کار می‌کنه. یعنی از وقتی یک بنر یا پستی رو برای پردازش بهش بدین (فراخوانی سرویس) تا زمانی که نتایج  در اختیار شما قرار می‌گیره تنها چند میلی‌ ثانیه زمان سپری می‌شه. پس می‌تونید با خیال راحت API ما رو به ازای هر بار که صفحه‌ای رو برای کاربری رندر می‌کنید، صدا کنید. سرویس ما به شما اطمینان می‌ده که کاربران شما تنها پست‌ها و بنر‌هایی مرتبط با پرسش و سلیقه کاربر رو مشاهده می‌کنن. این یعنی افزایش ماندگاری کاربر. در درازمدت به وفاداری تبدیل می‌شه. فناوری ما در خدمت افزایش راندمان کسب‌و‌کار شماست.

 

Swagger

اولین خبر خوب برای برنامه‌نویس‌هاست. می‌تونید API کامنتوم و اداپی رو توسط سواگر کشف کنید. تصاویر زیر گویا هستند. حتی برای آزمایش سرویس می‌تونید از این مستندات آنلاین استفاده کنید:

 

 

 

 

خبر خوب دیگه دقت محاسباتی بالا و قابلیت انطباق با زمینه (کانتکست) انواع کسب‌و‌کاره. کامنتوم هسته محاسباتی اداپی رو تشکیل می‌ده. پس شما می‌تونید AdAPI رو برای پردازش بنر‌ها و کامنت‌های کسب‌و‌کارهای گوناگون به کار بگیرین.

 

ارزش آفرینی

مهمترین ارزش‌هایی که این خدمات برای بیزینس‌های آنلاین فراهم می‌کنن عبارتند از:

 • محاسبه میزان همبستگی بنر/پست/کامنت با پست‌های دیگر
 • محاسبه میزان انطباق بنر/پست/کامنت با سلیقه کاربر (‌ در اینتگرشن با recommender.ir )
 • محاسبه میزان انطباق پرسش کاربر با بنر/پست/کامنت و هر گونه محتوای متنی
 • مرتب سازی انبوه بنر/کامنت/پست‌ها برای نمایش در حاشیه یک پست یا خبر معین
 • مرتب سازی انبوه پست‌ها برای میزبانی نمایش بنر‌ها و پست‌های دیگر
 • محاسبه میزان مثبت یا منفی بودن کامنت‌های کاربران
 • استخراج خودکار تگ‌ها

 

به مثال زیر توجه کنید. ۱۰ عدد بنر را برای یک محتوای خاص مرتب شده‌اند. سه عدد از بنر‌ها برای نمایش به همراه پست (Native Ad) انطباق بالاتری دارند. فایل نتیجه را از اینجا دانلود کنید.

 

 

همچنین در این مثال میزان همبستگی کامنت‌هایی با یک پست فرضی سنجیده شده است. اصل فایل را از اینجا دریافت کنید:

 

کاربرد‌ها

 • افزایش دقت نمایش تبلیغات کلیکی و Native Ad
 • افزایش کنترل بر حجم انبوه کامنت‌های دریافتی از کاربران
 • بهبود رویه‌های جستجو (سمانتیک)
 • افزایش دقت پیشنهاد‌های ارائه شده به کاربران
 • بهبود نرخ تبدیل
 • افزایش ماندگاری کاربر به واسطه هماهنگی بالای تمام اجزایی محتوایی که به کاربر نمایش داده می‌شوند

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما مکاتبه کنید.

0 پاسخ

برای ما بنویسید

دوست داریم نظر شما رو بدونیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *