یکپارچه‌ سازی پرسونای کاربر

با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند، تبلت‌، تلوزیون‌های هوشمند و متعدد شدن تجهیزات دیجیتال، کاربر از وسایل متعددی برای بهره‌برداری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها بهره می‌گیرد. هر کاربر در طول زمان‌ها و شرایط گوناگون از این وسایل بهره می‌برد. برخی از این تجهیزات را حین استفاده از وسایل نقلیه استفاده می‌کند( مثلا در مترو). برخی را در زمان‌هایی که در کنار خانواده یا مشغول به کار یا استراحت است (برای مثال کامپیوتر رومیزی).

 

 

یک امکان جدید در سرویس‌های recommender.ir توسعه یافته‌ است که به شما امکان می‌دهد رفتار کاربران خود که از طریق دستگاه‌های گوناگون یا بروزر‌های گوناگون به سایت شما آمده‌اند را به صورت یکپارچه گردآوری نموده و بر اساس آن کاربر را راهنمایی کنید.

تصویر زیر به توصیف این قابلیت می‌پردازد. رفتار کاربری که به صورت پراکنده از طریق دستگاه‌های گوناگون به سایت/اپ شما آمده است، به صورت یکپارچه و مجتمع پردازش می‌شود. این قابلیت دقت پیشنهادات را به نحو چشمگیری بهبود می‌بخشد:

 

کاربرد‌های این فیچر عبارتند از:

  • کاربری که دستگاه خود را تغییر می‌دهد، می‌فروشد یا گم می‌کند
  • کاربری که از دستگاه‌های متعدد (کار، خانه، تلفن‌همراه …)‌ استفاده می‌کند
  • کاربری که از ترکیب تجهیزات شخصی مانند نوتبوک، و تجهیزات جمعی مانند کامپیوتر دسکتاپ استفاده می‌کند

 

از سوی دیگر کاربر به واسطه درک جامع سایت‌/‌اپلیکیشن از رفتار وی، به خدمات شما بیش از پیش اعتماد می‌کند. از جمله مزایای بهره‌گیری این قابلیت recommender.ir عبارتند از:

  • افزایش سطح وفاداری کاربر با واکنش هوشمندانه به تعامل وی با سیستم
  • افزایش نرخ تبدیل (کاربر به مشتری) به واسطه در نظر گرفتن نیازمندی‌های موردی کاربر
  • تحکیم بخشیدن رابطه کاربر با اپلیکیشن‌/‌سایت‌ شما به واسطه درک درست و جامع از رفتار کاربر

دقت این فیچر در خدمات یکی از مشتریان محک زده شده و پیشنهاد به کاربرانی که سلیقه آن‌ها از روی ماشین‌های متعدد جمع‌آوری می‌شود نرخ تبدیل بالاتری تولید می‌کنند.

0 پاسخ

برای ما بنویسید

دوست داریم نظر شما رو بدونیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *