پیش‌بینی کنید و سودآور باشید

در کسب‌و‌کار‌های امروزی، میزان سودآوری تابعی از توان پیش‌بینی‌ست. کسب‌وکار‌هایی که قادر به تحلیل سریع دامنه وسیعی از داده‌های کسب‌و‌کار و کاربران هستند، سریعتر و موثرتر تصمیم‌گیری می‌کنند. بخش اعظمی از کسب‌و‌کار‌های آنلاین در تمام ساعات شبانه روز بی‌وقفه به کاربران سرویس‌ می‌دهد. سایت/اپلیکیشن در تمام این زمان‌ها باید بتواند بر اساس تجربه‌ای که از تعامل کاربران بدست می‌آورد، بصورت پیوسته قدم‌های بعدی را حتی‌الامکان پیش‌بینی کند. این پیش‌بینی‌ها در خدمت ارائه تجربه‌ای متعالی به کاربران است. پیش‌بینی‌هایی که در نهایت به افزایش میزان سودآوری کسب‌و‌کار منتهی می‌شوند.

ارائه تخمین و پیش‌بینی بر اساس دیتای گردآوری شده از رفتار کاربران یکی از مهمترین کارکرد‌های سرویس‌های recommender.ir است. با استفاده از خدمات ما طیف متنوعی از پیش‌بینی و تحلیل‌های پیش‌بینانه توسط API خدمات ما در اختیار سایت‌ها و اپلیکیشن‌های شما قرار می‌گیرد.

خدمات زیر را تا نسخه ۳.۳ معرفی کرده بودیم:

پیش‌بینی آیتم‌هایی که کاربر به آنها علاقمند است‌ (هنوز ندیده است)

شناسایی و پیش‌بینی محبوب‌ترین آیتم‌های

پیش‌بینی پروفایل کاربر ناشناس

پیش‌بینی بهترین زمان برای ارسال خبرنامه/پوش‌نوتیفیکیشن

پیش‌بینی فهرست کاربرانی که برای محصولی خاص، مشتری بالقوه (Lead User) هستند

 

و اکنون می خواهیم اندپوینتی جدید که در خدمت پیش‌بینی فراز و نشیب تعامل کاربران در کسب‌و‌کار شماست را معرفی کنیم: پیش‌بینی میزان تقاضا/مصرف

 

پیش‌بینی میزان تقاضا/مصرف

اگر داده‌هایی از سفارشات و میزان تعامل کاربران با سایت‌ها/اپلیکیشن/کسب‌و‌کار خود دارید، از این پس می‌توانید میزان تقاضا/سفارش محصول را برای روز‌های آینده، پیش بینی کنید.

در توسعه این خدمت جدید از آخرین فناوری موجود در یادگیری‌ماشین (حوزه تحلیل و پیش‌بینی) بهره برده‌ایم. این خدمت به کمک داده‌هایی که از تعامل و میزان سفارشات کاربران خود ارائع می‌کنید، به صورت انفرادی یا گروهی به ارائه پیش‌بینی‌هایی بسیار دقیق بر میزان تقاضا/مصرف می‌پردازد.

در مثال زیر داده‌هایی از تعامل ۱۰۰ روز از کاربرانی که مصرف کننده کالایی خاص بوده‌اند برای یادگیری به سرویس ارائه شده است. خروجی سرویس پیش‌بینی برای ۴۵ روز آینده را نمایش می‌دهد:

 

با توجه تجربیات طولانی تیم recommender.ir در این حوزه، و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، به شما اطمینان می‌دهیم دقت بالای پیش‌بینی‌های خدمات ما، به افزایش سطح بینش کسب‌و‌کار شما، و همچنین بهبود محسوس تجربه‌ و رضایت کاربران منتهی می‌شود.

0 پاسخ

برای ما بنویسید

دوست داریم نظر شما رو بدونیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *