از الکام‌ستارز تا CeBIT

در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۵ به همت صنف یک بوت کوچک در اختیار داشتیم. مثل دیگر استارتاپ‌های حاضر در سالن الکام‌ستارز به معرفی خدمات پرداخته و همچنان از ایده‌های کم نظیر مراجعین و دیگراستارتاپ‌ها استفاده کردیم. مشتریان و مراجعین الهام بخش ایده‌های ما هستند. بدون شک بدون ایده‌ها، پیشنهاد‌ها و راهنمایی‌های مشتریان و شما دوستان حرفی برای گفتن نداشتیم.

طی دوسال گذشته این دومین بار بود که بدون پرداخت حتی یک ریال به همراه صد‌ها استارتاپ دیگر در نمایشگاه شرکت می‌کردیم. این مهم به همت صنف رایانه خصوصا آقایان ناصرعلی سعادت، شاهین طبری، باقر بحری، عطا خلیقی و بچه‌های خوب سازمان فناوری و دیگر دوستان محقق شد. اولین بار است که شاهد چنین فعالیت‌های حمایتی از سوی صنف هستم. حضور این عزیزان بر مسند کار برای کامیونیتی فرصتی مغتنم است.

در طول الکامپ استارتاپ‌ها یک به یک به معرفی خدمات خود پرداختند (پیج کردند). سحر از تیم ما پیچ کرد و طی زمانی کوتاه توانست به بهترین نحو استارتاپ ما و خدمات را به خوبی معرفی کند. در پایان به همراه کی‌کجاس و پوشه جزو سه استارتاپ برگزیده انتخاب شدیم. جایزه این سه استارتاپ سفر به CeBIT بود.
امروز ویزا گرفتم. تمامی هزینه‌های رفت و برگشت، اجاره غرفه و محل اقامت (که بسیار گران است) را صنف متقبل شده است. این برای استارتاپ کوچک ما فرصتی کم نظیر است. همواره دوست داشتیم سرویس‌های recommender.ir را در فضایی جهانی معرفی و مقایسه کنیم و بتوانیم پاسخی برای این سوال بیابیم که ما کجای داستان شخصی‌سازی هستیم.

از شما دوست عزیز که به 2017 CeBIT می‌آیید دعوت می‌کنیم از غرفه کوچک ما دیدن نموده و همچنین استارتاپ و خدمات ما را به دوستان خود که در کسب‌و‌کار خود نیازمند شخصی‌سازی (Personalization) هستند معرفی کنید. آدرس سالن و غرفه در تصویر زیر آمده است:

Screen Shot 2017-03-16 at 10.12.52 PM

0 پاسخ

برای ما بنویسید

دوست داریم نظر شما رو بدونیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *