گردش و ‌محرمانگی داده‌ها

گردش داده‌‌ها برای استفاده از راه‌حل  recommender.ir  بسیار ساده است. سایت کسب‌و‌کار‌ آنلاین فعالیت‌های کاربر را برای recommender.ir ارسال می‌کند. سا‌مانه همواره در کار تحلیل بلادرنگ و اجرای الگوریتم‌های یادگیری‌ ماشین است. پس در هر لحظه قادر به دریافت نتایج محاسبات هستید.

تصویر زیر یک شماتیک ساده از گردش داده‌ را نمایش می‌دهد(روی تصویر کلیک کنید):

 

OveralView

همچنین دیاگرام زیر ترتیب فراخوانی برخی متد‌ها را نمایش می‌دهد. تعامل کاربر با آیتم‌های سایت، توسط کد سمت سرور سایت، به  recommender.ir  فرستاده می‌شود. رکامندر در مقیاس میلی‌ثانیه پاسخ فراخوانی متد‌ها را ارسال می‌کند. سایت به صورت پیوست و بلادرنگ به تعامل کاربر، پاسخی شایسته می‌دهد(روی تصویر کلیک کنید):

 

sequence diagram 

محرمانگی داده‌ها

ما به دنبال کنکاش و کندوکاو در داده‌های کسب‌و‌کار شما نیستیم. بلکه به دنیال ارائه راه‌حلی هوشمند برای ارتقا سطح تجربه‌ای که به کاربران خود هدیه می‌کنید،‌هستیم. داده‌‌هایی که به این راه‌حل ارسال می‌کنید،‌میتوانند تماما برای ما یا هر شخص ثالث دیگر، غیر قابل درک باشند. شما می‌توانید داده‌هایی تغییر‌یافته ارسال کنید.

مثال:

به جای ارسال نام یا لینک کالا، می‌توانبد، یک کد ارسال کنید. کدی که تنها شما معنای آن را می‌دانید. حتی برای تعریف ویژگی‌های هر آيتم، می‌توانید کد ارسال کنید. برای مثال، به جای iPhone6 ، که نام آیتم است، کدی نامفهوم مانند GefHE ارسال کنید. یا به جای ارسال ويژگی “پزشکی” ویژگی نامفهموم D4gg3 را ارسال کنید. سامانه عملیات را بر روی تگ‌های غیرواقعی شما انجام داده و نتایج را برای شما ارسال می‌کند. شما قادر به تفسیر داده‌ها خواهید بود.

0 پاسخ

برای ما بنویسید

دوست داریم نظر شما رو بدونیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *